§1. Zakup w naszym sklepie jest jednoczesną akceptacją poniższego regulaminu.
§2. Paczka nadawana jest maksymalnie do 48 godzin w dni robocze, liczonych od momentu złożenia zamówienia w sklepie, a w przypadku przedpłaty od dnia jej zaksięgowania. W szczególnych przypadkach czas nadania paczki może zostać wydłużony.
§2.1. Numer telefonu podany jako kontaktowy musi być aktualny, aby możliwy był kontakt z kurierem. W przypadku, gdy numer telefonu nie zostaje podany, zastrzegamy sobie prawo do nienadania paczki do momentu otrzymania numeru telefonu do kontaktu z klientem.
§3. Czas dostawy paczki od nadania statusu 'wysłane’: 24-72 godziny robocze
§4. W przelewach bankowych oraz kontakcie z nami koniczne jest podanie danych identycznych jak przy składaniu zamówienia – brak tych informacji może spowodować opóźnienie lub brak możliwości księgowania wpłaty, za co nie odpowiadamy.
§5. Koszt przesyłki widoczny jest podczas składania zamówienia w sklepie.
§6. Kolor sprzedawanych przedmiotów oraz wielkość nadruku może nieznacznie odbiegać od widocznego na monitorze komputera.
§7. Na każdy zakupiony przedmiot wystawiany jest paragon.
§8. Towar jest wykonywany na zamówienie, nie podlega wymianie ani zwrotowi (tylko reklamacji).
§8.2. Reklamacja rozpatrywana jest po dostarczeniu razem z towarem czytelnie wypełnionego dokumentu reklamacji.
§8.3. Zwroty pieniędzy za zakupiony towar następują do 5 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki tylko i wyłącznie na wskazany przez klienta rachunek bankowy.
§8.4. Nie odbieramy paczek pobraniowych.
§9. Jeśli kupujący podał zły adres dostawy i przesyłka wróci do sprzedającego, zobowiązuje się do opłacenia kosztów przesyłki tam i z powrotem w terminie nieprzekraczającym 5 dni roboczych od daty zwrotu przesyłki do sprzedającego.
§9.2. Ponowna wysyłka możliwa jest po uiszczeniu wszystkich zaległych kosztów oraz kosztów ponownej wysyłki.
§9.3. W przypadku nieodebrania paczki kupujący zobowiązuje się do zwrotu kosztow przesyłki tam i spowrotem na podany numer konta.
§10. Jeśli sprzedający nie dostarczy przesyłki ze swojej winy (np. zły adres dostawy) zobowiązuje się do wysłania jej ponownie na swój koszt.